ÇİĞ SÜT FİYATI

07.10.2019

ULUSAL SÜT KONSEYİ TOPLANTISI BİLDİRİMİ

S.S. Gaziemir Üretici Kadınlar Girişimi Üretim ve Işletme Kooperatifi nin daveti üzerine eğitim ve üretim konusunda çalışmalar yaptık

10.09.2019

S.S. Gaziemir Üretici Kadınlar Girişimi Üretim ve Işletme Kooperatifi nin daveti üzerine eğitim ve üretim konusunda fikir alışverişinde bulunarak çalışmalarımızı belirledik.

İzmir''in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü kutlu olsun..

09.09.2019

Büyük Taarruz harekâtı sonucu Türk ordusunun Yunan işgali altındaki İzmir’e 9 Eylül 1922’de girmesi, Mudanya Ateşkes Antlaşması ve sonrasında Lozan Barış Antlaşması’na uzanan süreci başlatması dolayısıyla Milli Mücadele’nin sona ererek

6. Ziraat Mühendisleri Odası Yaz Kampına katılım sağlayarak deneyimlerimizi paylaştık

05.09.2019

6.Ziraat Mühendisleri Odası Yaz Kampına S.S. Izmir Tarımsal Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği olarak katılım sağlayarak deneyimlerimizi paylaştık.

S.S. Alaşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'nin açılış davetlerine katılım sağladık..

05.09.2019

S.S. Alaşehir Kadın Girişimi Üretim ve Işletme Kooperatifi nin açılış davetlerine S.S. Izmir Köy Koop Birliğimiz ortağı S.S. Hıdırlık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ortaklarıyla birlikte katılım sağladık..

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Genç Çiftçi Hibe Desteği Programı

11.05.2017

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Genç Çiftçi Hibe Desteği Programı kapsamında bu yıl 11 bin genç çiftçiye manda dâhil en az 51 bin büyükbaş ve 100 bin küçükbaş hayvan dağıtacak.

— "Kanaatim odur ki, muhakkak surette birleşmede kuvvet vardır. Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir."
Mustafa Kemal Atatürk

— Köy-Koop Haber Gazetesi

“İnsan ve pekçok canlının yaşamsal ihtiyaçlarını karşılaması açısından toprak en önemli kaynağımız. Fakat yanlış tarım tekniklerini uygulayarak, bilinçsiz gübreleme ve tarımsal mücadele ilaçlarını kullanarak, atık ve artıkları, zehirli ve tehlikeli maddelerle toprağın fiziksel, kimyasal, biyolojik ve”

“Çiftçinin üzerinde bu vergi yükü, yüksek girdi maliyeti ve aracılar olduğu sürece çiftçiler üretime devam edemez çiftçiler bu nedenle sendika ve doğru temellerde örgütlenmiş kooperatiflerde örgütlenerek ancak üretebilirler.”

1 YIL TECRÜBE
1 ALANDA ÇÖZÜM
1 ORTAK
1 ÖDÜL